Wynajem domku letniskowego o nazwie Siedlisko nr 2 w miejscowości Mikołajki (pow. Nowomiejski) oddalonej o 10 min od Nowego Miasta Lubawskiego. Domek dla 6 osób z kuchnią, łazienką oraz tarasem zadaszonym. Miejsce do spania dla 4 osób jest w pokoju połączonym z aneksem kuchennym a dla kolejnych 2 osób jest pokój z bajecznym widokiem na jezioro. Domek znajduje się tuż przy brzegu jeziora, plaża oraz pomost prywatny. Dodatkowo oferujemy wynajem bani ogrodowej za dodatkową opłatą. Do państwa dyspozycji jest miejsce na ognisko, leżaki plażowe, kapoki oraz sprzęt wodny. Dodatkowo na działce znajduje się domek dla 2 osób. Wynajem dodatkowo płatny. Teren ogrodzony, obowiązuje strefa ciszy, parking, monitoring. Wynajem min na dwie doby. Obiekt znajduje się kilka kilometrów od Kurzej Góry w Kurzętniku, która oferuje stok narciarski oraz tubing letni. Nowe Miasto Lubawskie jest ciekawym celem turystycznym o budowie miasta krzyżackiego (pozostały mury miasta), znajduje się tutaj bogato zdobiona bazylika p. w. św. Tomasza Apostoła. W pobliżu płynie rzeka Drwęca, idealna do tras kajakowych. Oferujemy również kupno swojskich potraw np. ciasta, jaja, miody, wyroby mięsne, ryby wędzone, sery itd. Możliwy wynajem rowerów za dodatkową opłatą. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 🙂 +48 501 210 166

Cena poza sezonem- 450 zł za dobę+ prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby. Przy pobycie powyżej 5 dni cena za dobę wynosi 420 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh).

Cena w sezonie (lipiec, sierpień, Majówka, Boże Ciało)- 600 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby, pobyt min. tydzień w okresie lipiec, sierpień.

Bania 200 zł za dobę (cena zawiera drewno opałowe)