Wynajem domku letniskowego o nazwie siedlisko nr 3 w miejscowości Skarlin (pow. Nowomiejski) oddalonej o 10 min od Nowego Miasta Lubawskiego. Domek dla 6 osób z łazienką wewnętrzną oraz zewnętrzną; kuchnią; dwoma sypialniami oraz salonem. Oferujemy również wynajem bani ogrodowej na terenie siedliska za dodatkową opłatą. Siedlisko ma bezpośredni dostęp do jeziora z plażą wspólną oraz pomostem. Do państwa dyspozycji mamy miejsce do ogniska, hamak, leżaki plażowe, karuzela dla dzieci, sprzęt wodny, kapoki oraz łóżko zewnętrzne. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Siedlisko jest ogrodzone, parking, monitoring. Wynajem min na dwie doby. Obiekt znajduje się kilka kilometrów od Kurzej Góry w Kurzętniku, która oferuje stok narciarski oraz tubing. Nowe Miasto Lubawskie jest ciekawym celem turystycznym o budowie miasta krzyżackiego (pozostały mury miasta), znajduje się tutaj bogato zdobiona bazylika p. w. św. Tomasza Apostoła. W pobliżu płynie rzeka Drwęca, idealna do tras kajakowych. Oferujemy również kupno swojskich potraw np. ciast, wyrobów mięsnych, jaj wiejskich, miodów, ryb wędzonych itd. Możliwy wynajem rowerów za dodatkową opłatą. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 🙂 +48 501 210 166

Cena poza sezonem- 450 zł za dobę+ prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby. Przy pobycie powyżej 5 dni cena za dobę wynosi 420 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh).

Cena w sezonie (lipiec, sierpień, Majówka, Boże Ciało)- 550 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby, pobyt powyżej 2 dób w okresie lipiec, sierpień.

Bania 200 zł za dobę (cena zawiera drewno opałowe)