Przedstawiamy siedlisko 4A we wsi Wawrowice (pow. nowomiejski). Domek jest przeznaczony dla 6 osób. W środku znajdują się 2 sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienkę, salon z rozkładaną kanapą narożną wraz z aneksem kuchennym z widokiem na jezioro Skarlińskie. Kuchnia w pełni wyposażona. Najważniejszym pomieszczeniem w domku jest altana, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu z widokiem na jezioro. Altana jest ofoliowana, co jest dobrą opcją w razie niepogody. Przy pięknej aurze folię można podwinąć i cieszyć się świeżym powietrzem. W ofercie telewizja oraz radio. Domek znajduje się bardzo blisko jeziora, 100m od plaży gminnej z pomostem. Przy plaży znajduje się duży plac zabaw, który umili czas najmłodszym gościom. Dla naszych gości udostępniamy dwa prywatne pomosty, boisko do siatkówki z placem zabaw, trampolinę, piaskownicę oraz sprzęt wodny (rower wodny, kajak, łódkę w cenie). Do państwa dyspozycji mamy miejsce do ogniska, leżaki plażowe, bujaczkę ogrodową. Możliwy wynajem bani ogrodowej dodatkowo płatnej. W domku znajduje się klimatyzator z funkcją ogrzewania w razie niepogody. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Siedlisko jest ogrodzone, parking, monitoring. Jest to spokojny teren z dała od zgiełku miasta z możliwością wędkowania (przy posiadaniu karty wędkarskiej tymczasowej lub stałej). Oferujemy również kupno swojskich potraw np. ciasta, wyroby mięsne, jajka, miody itd. Możliwy wynajem rowerów za dodatkową opłatą. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 🙂 +48 501 210 166

Cena poza sezonem- 450 zł za dobę+ prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby. Przy pobycie powyżej 5 dób cena za dobę wynosi 420 zł+ prąd (2zł/1kWh).

Cena w sezonie (lipiec, sierpień, Majówka, Boże Ciało, Wielkanoc)- 600 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby, pobyt min. tydzień w okresie lipiec, sierpień.

Bania 200 zł za dobę (cena zawiera drewno opałowe)