Przedstawiamy siedlisko nr 5A we wsi Wawrowice (pow. nowomiejski). Domek jest przeznaczony dla 8 osób. W środku znajduje się sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon z rozkładaną kanapą narożną, łazienką wraz z aneksem kuchennym oraz antresola z dwoma materacami podwójnymi. Kuchnia w pełni wyposażona. Najważniejszym pomieszczeniem w domku jest altana, gdzie można spożywać posiłki na świeżym powietrzu z widokiem na jezioro. Altana jest ofoliowana, co jest dobrą opcją w razie niepogody. Przy pięknej aurze folię można podwinąć i cieszyć się świeżym powietrzem. W ofercie telewizja oraz radio. Oferujemy również wynajem bani ogrodowej opalanej drewnem na terenie siedliska za dodatkową opłatą. Domek znajduje się bardzo blisko jeziora, 30m od plaży gminnej z pomostem. Przy plaży znajduje się duży plac zabaw, który umili czas najmłodszym gościom. Dla naszych gości udostępniamy dwa prywatne pomosty, boisko do siatkówki, trampolinę, prywatny plac zabaw, piaskownica oraz sprzęt wodny (rower wodny, kajak, łódka w cenie) . Do państwa dyspozycji mamy miejsce do ogniska, leżaki plażowe oraz bujaczkę ogrodową. Domek ogrzewany jest grzejnikami elektrycznymi oraz klimatyzacją z funkcją ogrzewania. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Siedlisko jest ogrodzone, parking, monitoring. Jest to spokojny teren z dała od zgiełku miasta z możliwością wędkowania (przy posiadaniu karty wędkarskiej tymczasowej lub stałej). Oferujemy również kupno swojskich potraw np. ciasta, wyroby mięsne, jaja, ryby wędzone, sery, miody itd. Możliwy wynajem rowerów za dodatkową opłatą. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 🙂 +48 501 210 166

Cena poza sezonem- 500 zł za dobę+ prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby. Przy pobycie powyżej 5 dni cena za dobę wynosi 470 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh).

Cena w sezonie (lipiec, sierpień, Majówka, Boże Ciało, Wielkanoc, Boże Narodzenie)- 700 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby, pobyt min. tydzień w okresie lipiec, sierpień.


Bania 200 zł za dobę (cena zawiera drewno opałowe)