Przedstawiamy siedlisko nr 4E oraz 4F we wsi Wawrowice (pow. nowomiejski). Są to dwa identyczne domki na jednej wspólnej działce. Każdy domek jest przeznaczony dla 4 osób. W środku znajduje się salon z rozkładaną kanapą, aneks kuchenny, łazienka oraz antresola z materacem dwuosobowym. Kuchnia w pełni wyposażona. Na zewnątrz jest taras z meblami ogrodowymi. W ofercie telewizja oraz radio. Oferujemy również wynajem bani ogrodowej opalanej drewnem za dodatkową opłatą. Domek znajduje się bardzo blisko jeziora. Zaledwie 10 m do brzegu, gdzie znajduje się prywatny pomost dla naszych gości oraz sprzęt wodny. 100m dalej jest duża piaszczysta plaża gminna wraz z pomostem. Przy plaży znajduje się duży plac zabaw, który umili czas najmłodszym gościom. Do państwa dyspozycji mamy wspólne miejsce do ogniska, leżaki plażowe, bujaczkę ogrodową, sprzęt wodny (rower wodny, kajak, łódka w cenie). Domek jest ogrzewany po przez grzejniki elektryczne. Na jeziorze obowiązuje strefa ciszy. Siedlisko jest ogrodzone, parking, monitoring. Jest to spokojny teren z dała od zgiełku miasta z możliwością wędkowania (przy posiadaniu karty wędkarskiej tymczasowej lub stałej). Do dyspozycji naszych gości udostępniamy boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw, trampolinę, piaskownicę oraz dwa pomosty. Oferujemy również kupno swojskich wyrobów np. miody, ciasta, jaja, wyroby mięsne, ryby wędzone itd.
Wynajem min. na dwie doby. Niedaleko przepływa rzeka Drwęca oraz Wel, idealne do tras kajakowych. Możliwy wynajem rowerów za dodatkową opłatą.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 🙂 +48 501 210 166

Cena poza sezonem- 300 zł za dobę+ prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby. Przy pobycie powyżej 5 dni cena za dobę 270 zł + prąd (2zł/1kWh).

Cena w sezonie (lipiec, sierpień, Majówka, Boże Ciało)- 350 zł za dobę + prąd (2zł/1kWh), wynajem min. na 2 doby, pobyt min. tydzień w okresie lipiec, sierpień.

Bania 200 zł za dobę (cena zawiera drewno opałowe)